List do sponsorów

Młodzieżowy Ludowy Klub Sportowy „ORLEW” Krosno - Suchodół zwraca się zuprzejmą prośbą o finansowe wsparcie działalności statutowej Klubu zprzeznaczeniem na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów sportowych dla młodzieży oraz dofinansowanie kosztów przejazdu na zawody i turnieje sportowe.

Młodzieżowy Ludowy Klub Sportowy „ORLEW” Krosno - Suchodół zarejestrowany został dnia 4 marca 2009 r. i uzyskał wpis do Ewidencji Stowarzyszeń Kultury Fizycznej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Krosna. Celem Klubu jest angażowanie młodzieży do różnorodnych form aktywności ruchowej, gier izabaw, dostosowanych do wieku, stopnia sprawności izainteresowań sportowych młodzieży. W ramach MLKS „ORLEW” będą organizowane zajęcia prowadzone w sekcjach sportowych, zawody sportowe, wycieczki i obozy. WKlubie powołane zostały cztery sekcje: piłki nożnej, narciarska, kolarska ikarate. Wszystkie zajęcia sportowe prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów.Pragnę poinformować, że obecnie mamy uregulowane sprawy organizacyjne ina dziś chcemy już organizować imprezy sportowe dla młodzieży z naszej dzielnicy w formie współzawodnictwa sportowego. Planowana działalność sportowa Klubu będzie wymagała jednak ponoszenia znacznych kosztów zktórych ogromem, bez pomocy sponsorów nie będziemy mogli sobie poradzić. Dlatego liczymy na zrozumienie oraz pomoc Ludzi Dobrej Woli, do których się o taką pomoc zwracamy. Pragniemy osiągać jak najlepsze wyniki sportowe, godnie reprezentować MLKS „ORLEW” w zawodach sportowych, aby rozsławić nasz Klub i dzielnicę Suchodół.Może kiedyś, któryś z zawodników osiągnie mistrzostwo sportowe i na zawsze w sercu pozostanie mu pamięć, gdzie zaczynał swoją karierę.

Nie obejdzie się to jednak bez koniecznej i niezbędnej dla nas pomocy finansowej. Dlatego prosimy o wsparcie pieniężne, które można dokonać wpłacając środki pieniężne do kasy Klubu lub na rachunek bankowyKlubu prowadzony przez Multi Bank – numer96 1140 2017 0000 4902 1042 9183.

Szczegóły współpracy podawane będą pod numerem telefonu biura Klubu;tel. 013-42-00-481.Za okazane wsparcie już dziś składam serdeczne podziękowania.Ze sportowym pozdrowieniem !Prezes Zarządu MLKS „ORLEW”mgr Józef Habrat

Wiadomości (utwórz nową)