7 kolejka LKS Lubatowa - Orlew Suchodół 14.09.2014 godz 13:00

7 kolejka  LKS Lubatowa - Orlew Suchodół 14.09.2014 godz 13:00

W 7 kolejce Orlew rozegra mecz na trudnym terenie w Lubatowej . Nasz przeciwnik w tygodniu rozgromił na wyjeździe Szczepańcową 7-2 . Mimo dwóch przegranych 1-2 na własnym stadionie z Iwlą i Świerzową to i tak LKS Lubatowa ma najwięcej goli strzelonych w lidze , bo aż 27 w 6 kolejkach i zajmuje 3 miejsce . Podopieczni Piotra Zajdla po ostatniej przegranej z Beskidem 0-2 , chcą szybko zapomnieć o tym meczu i w niedzielę powalczyć o 3 pkt . W ostatnim sezonie mecze pomiędzy Suchodołem a Lubatową były bardzo wyrównane i decydowały końcowe akcje o wyniku spotkania . Orlew grając na wyjeździe w ostatniej akcji meczu strzelił zwycięską bramkę i tak samo Lubatowa w Krośnie w doliczonym czasie gry strzeliła bramkę dającą wynik 0-1 . Jak będzie tym razem ? Zapraszamy wszystkich kibiców w niedzielę o godzinie 13:00 stadion w Lubatowej.

Sędziowie na mecz : Trybus W., Pękala, Kordyś

Zbiórka zawodników na stacji " Statoil " o godzinie 11:45